THANKQ FOR THE IMAGE...MY SWEET FRIEND...MARIUSZ.....BE HAPPY....
*GOOD EVENING* MY SWEET FRIEND*MARIUSZ*HAVE A GOOD DAY* BE HAPPY*TAKE CARE*.....
Hello.,my Dear Friend..
Magic night and beautiful sunny day..and all the best for Your heart and soul..with a lot of thanks iva maria..:-)*
Rose Images<br />
Beautiful Orkut Scraps - Goodlightscraps.com
♥¸.•´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•.¸♥♥¸.•*`*.♥¸.•*´¨`*•.¸♥¸.•*`*.♥
♥¸.•´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•.¸♥♥¸.•*`*.♥¸.•*´¨`*•.¸♥¸.•*`*.♥
Dobrocią karmisz serce stroskane… To Ciebie poznać było mi dane… Dajesz nadzieję na lepsze jutro… Uśmiech rozdajesz, gdy innym smutno… Szczerość z rozwagą spokojnie w parze… Idą w Twym życiu w darze Maleńkim słowem - bardzo dziękuję… Wyrażam wdzięczność, jaką dziś czuję… Za to, że umiesz "Dar" swój obdzielić… I w każdy wers czułość swą wkleić… Chociaż to tylko proste moje słowa… Wierszem chcę Tobie dziś podziękować.
♥¸.•´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•.¸♥♥¸.•*`*.♥¸.•*´¨`*•.¸♥¸.•*`*.♥
♥¸.•´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•.¸♥♥¸.•*`*.♥¸.•*´¨`*•.¸♥¸.•*`*.♥
W ogrodzie rosły kwiaty, zerwałam je dla Ciebie od rosy jeszcze mokre. Te kwiaty Tobie niosę i o Przyjaźń proszę. Bądźmy, więc jak piękne kwiaty kochajmy szczerze. Takiej Przyjaźni nic nie zniszczy i nie odbierze.
♥¸.•´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•.¸♥♥¸.•*`*.♥¸.•*´¨`*•.¸♥¸.•*`*.♥
♥¸.•´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•.¸♥♥¸.•*`*.♥¸.•*´¨`*•.¸♥¸.•*`*.♥