ok t/c u..bye now...

i wait u in my office ok..:hee: :hee: :hee: :hee: :p
im here in office..i work as government employee...in big company..im ok sanu..miss u na..
how are u na..did u enjoy ur weekend..?
ιƒ υ я νι¢тσяισυѕ σя ωση,ιт ωιℓℓ ιηтяσ∂υ¢є υ тσ тнє ωσяℓ∂..
αη∂ ιƒ υ ℓσσѕє,ιт ωιℓℓ ιηтяσ∂υ¢є υ ωнαт тнє ωσяℓ∂ ιѕ...
ѕσ ℓєαяη α ℓєѕѕση ιη єνєяу ѕтєρ σƒ υ αη∂ gєт ѕυ¢¢єє∂...